creative_small.png

WPW Invest – nowa strona WWW

WPW Invest realizuje inwestycje z zakresu generalnego wykonawstwa oraz produkcji prefabrykowanych konstrukcji drewnianych. My budujemy silne marki oraz realizujemy strony internetowe. Razem budujemy zaufanie kontrahentów do firmy i biznes klienta.

W ramach prac nad wizerunkiem WPW Invest dokonaliśmy redesignu logo i identyfikacji wizualnej oraz zrealizowaliśmy stronę internetową dla firmy.

Powodem powstania nowej witryny WWW była nie tylko potrzeba odświeżenie designu i zwiększenia przejrzystości i czytelności strony. Decyzji o powstaniu nowego serwisu przyświecało przede wszystkim nastawienie na realizację celów biznesowych, co wynika z założeń Digitalowego Marketingu Funkcjonalnego (DMF). W przypadku WPW Invest te cele to: zdobywanie leadów (z których wysoki odsetek to leady konwertujące) poprzez przyjazny dla użytkownika formularz kontaktowy dostępny z każdego poziomu strony; zaprezentowanie w przystępny sposób zróżnicowanej oferty firmy; budowanie zaufania i prestiżu poprzez przedstawienie ogromu realizacji WPW Invest w konkretnych dziedzinach, z możliwością filtrowania realizacji ze względu na przeznaczenie.

Rozbudowana i ciągle poszerzana przez nas baza wiedzy, w formie artykułów specjalistycznych, dostarcza odpowiedzi na zapytania użytkowników serwisu oraz na zapytania wpisywane w wyszukiwarkę Google. Tematyka nie jest łatwa, a konkurencja na rynku duża, jednak w Veneo lubimy trudne wyzwania! Łącząc moce specjalistów z kilku działów naszej agencji, udowodniliśmy, że niemożliwe nie istnieje! Serwis świetnie się pozycjonuje, o czym piszemy w case study oraz artykule na naszym blogu, a strona internetowa WPW Invest dzięki treściom, np. na temat generalnego wykonawstwa inwestycji budowlanych, jest traktowana przez Google jako autorytet w danej dziedzinie.

Projektowanie UI/UX Branding Audyty UX SEO/SXO Analityka internetowa
Warstwa 1 Warstwa 1
Warstwa 2 Warstwa 2
Warstwa_3 Warstwa_3
Warstwa 4 Warstwa 4
Warstwa 6 Warstwa 6
Warstwa 7 Warstwa 7
Warstwa 8 Warstwa 8
Warstwa 10 Warstwa 10