gruszka2.png

Digitalowy Marketing Funcjonalny

Usługi

Social media

Media społecznościowe to najbardziej dynamiczny kanał komunikacji digitalowej, w którym każde pojedyncze słowo ma znaczenie i waży dużo więcej, niż chociażby w tradycyjnym ATL-u. Nie bez powodu w końcu mówi się, że w „Internecie nic nie ginie”. Rozprzestrzenianie się informacji na Facebooku czy Twitterze jest tak szybkie, że nie da się go w pełni kontrolować. Dlatego warto mieć w zanadrzu strategię działania w social mediach, włącznie z wytycznymi dotyczącymi zarządzania kryzysowego i monitorowania Marki.

Prowadzenie i obsługa Social Mediów dla firm

W Veneo zatrudniamy osoby specjalizujące się w konkretnych kanałach mediów społecznościowych. Bez względu na to, czy Twoja Marka stawia na największego z tej rodziny Facebooka, obrazkowego Instagrama, profesjonalnego LinkedIna, czy dynamicznego i młodzieżowego Tik Toka – z nami będzie tam bezpieczna i zacznie rozwijać się szybciej, niż dotychczas, zdobywając nowych fanów.

Specjalnie dla Ciebie stworzymy strategię komunikacji w social mediach, która będzie poprzedzona rzetelną analizą i wskazaniem, w którym kanale i poprzez jakie aktywności Twoja Marka będzie funkcjonować najlepiej. Nie jest bowiem prawdą, że „każda firma musi mieć profil na Facebooku”. Prawda leży gdzie indziej – choć niemal każda Marka powinna być w digitalu, to powinna z niego mądrze korzystać i pojawiać się tam, gdzie może najlepiej zamanifestować swój charakter i gdzie znajduje się jej target. Z nami nie „przepalisz” budżetu na nieefektywne działania i bezsensowne trwanie w miejscach, z których nie płyną dla Ciebie żadne korzyści. Postaw na optymalizację i mądry podział budżetu.