gruszka2.png

Digitalowy Marketing Funcjonalny

Usługi

Performance marketing

W działaniach biznesowych ważne jest efektywne podejście. W końcu każda firma powstała po to, by czerpano z niej zyski. Nic więc dziwnego, że performance marketing, zwany również marketingiem efektywnościowym, cieszy się coraz większą popularnością.

Performance marketing to, najprościej mówiąc, rodzaj działań marketingowych zmierzających do zaangażowania potencjalnych klientów w oczekiwane przez nas zadania. W zależności od rodzaju biznesu i celów marketingowych jest to na przykład wejście na stronę, kliknięcie w banner, wypełnienie formularza, wysłanie zapytania, czy złożenie zamówienia.

W performance marketingu żadnej decyzji nie podejmuje się na podstawie subiektywnych wrażeń, dlatego tak ważne jest stosowanie odpowiednich narzędzi analitycznych do oceny i optymalizacji kampanii reklamowych. Dobiera się je indywidualnie, w zależności od typu strony, rodzaju biznesu, grupy docelowej czy wybranych kanałów promocji.

W Veneo działamy w oparciu o bardzo obiektywny, oparty na głębokiej analizie i stałym monitoringu efektów model Performance'u Funkcjonalnego. To nasza autorska formuła strategii efektywnościowej, która sprawia, że jesteśmy w stanie czuwać nad ścieżką zakupową klienta, a nawet aktywnie ją projektować. Na każdym etapie customer journey, czyli wszędzie tam, gdzie klient styka się z Marką, spotyka się ze spójnym przekazem, czego efekty są odczuwalne dla Marki także w dłuższym horyzoncie czasowym. Jak to możliwe? Skontaktuj się z nami, chętnie opowiemy Ci o tym więcej!

banner_performance