gruszka2.png

Digitalowy Marketing Funcjonalny

Usługi

Kampanie reklamowe

We współczesnym świecie, a już zwłaszcza w tak dynamicznym środowisku, jakim jest Internet, szum informacyjny jest ogromny. Odciąga nas od rzeczy istotnych, rozprasza, zakrywa ważne informacje, nie pozwala rzetelnie przeprowadzić procesów decyzyjnych, których z dekady na dekadę ludzie podejmują w ciągu dnia coraz więcej. Jesteśmy tym zmęczeni, a żeby dopełnić obrazu sytuacji, należy dodać, że zewsząd bombardują nas przekazy reklamowe – kolejne bodźce, na które jesteśmy coraz bardziej uodpornieni.

Czy w takich warunkach da się rozwijać biznes, mając tylko dobry produkt, ale nie informując o nim poprzez kampanie reklamowe? To pytanie retoryczne. Co z tego, że masz coś dobrego, czego potrzebują tysiące, a może miliony osób, skoro oni nawet nie wiedzą, że taki produkt istnieje?

Kampanie reklamowe dla firm

Jednak opór przed samodzielnym projektowaniem i wdrażaniem kampanii wydaje się zrozumiały. Mamy obecnie do dyspozycji tyle kanałów komunikacji, tyle narzędzi i tyle sposobów na komunikowanie się z otoczeniem, że ktoś bez doświadczenia z pewnością popełni wiele błędów i wyrzuci dużo pieniędzy do przysłowiowego kosza.

W Veneo przeprowadzimy Twoją Markę przez cały proces tworzenia i realizacji kampanii reklamowej. Od analizy Marki, poprzez stworzenie założeń strategicznych, wybór i zakup mediów, stworzenie kreacji, po uruchomienie działań, a także ich monitoring i ewentualną korektę. Nad wszystkim jednak będziesz miał kontrolę, bo nasi specjaliści na bieżąco będą składać Ci raporty z efektów ich działań.