gruszka2.png

Digitalowy Marketing Funcjonalny

Usługi

Doradztwo digitalowe

Wirtualna rzeczywistość dla wielu Marek wciąż pozostaje nieodgadniona. ROI, CPC, odsłony, oper rate, capping, audience insight, wskaźnik odrzuceń – to dla sporej części firm, przyzwyczajonych do klasycznych działań ATL, wręcz czarna magia. To dlatego tak istotne miejsce w naszej ofercie zajmuje szeroko pojęte doradztwo digitalowe.

Nasi specjaliści od mediów społecznościowych, Google i Social Media Ads oraz stratedzy tylko czekają na dobry brief, który będzie początkiem drogi do zaistnienia Twojej Marki w digitalu. Razem zagłębimy się w charakter Marki i zdiagnozujemy czego jej potrzeba, aby rozkwitła w Internecie. Dobierzemy najlepsze, najbardziej skuteczne narzędzia promocji i zastanowimy się, jaki rodzaj kampanii w konkretnym horyzoncie czasowym będzie najlepszym rozwiązaniem. A jeśli już funkcjonujesz w tym środowisku, zastanowimy się, co można zrobić lepiej i bardziej efektywnie.

Digital marketing - rozwiń swój biznes w Internecie

Doradztwo digitalowe to bardzo szeroki zakres usług, który obejmuje nie tylko przygotowanie kompleksowych wytycznych dotyczących obecności Marki w Sieci, ale także rekomendacje konkretnych aktywności w ramach poszczególnych kanałów. Jednym słowem – nasi specjaliści zaopiekują się Twoją Marką w taki sposób, by bezbłędnie poruszała się po tak grząskim i wymagającym gruncie, jakim jest współczesny digital.