gruszka2.png

Digitalowy Marketing Funcjonalny

Usługi

Akcje specjalne

Współczesny marketing daje nam mnóstwo możliwości w zakresie promocji Marki. Narzędzi gotowych do wykorzystania jest tak wiele, że mogą spowodować chaos decyzyjny i działanie na oślep. Dlatego też warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia ekspertów, którzy dobiorą te najlepsze, dopasowane do charakteru Marki i jej odbiorców. Oprócz stworzenia głównych wytycznych uwzględnią oni w planie również działania uzupełniające, takie jak akcje specjalne.

Prowadzenie akcji specjalnych dla firm

Co kryje się pod tym pojęciem? To wszystkie dodatkowe aktywności, które od czasu do czasu aktywizują klientów lub rozprzestrzeniają ważną informację o Marce (np. poszerzenie asortymentu, obchody jubileuszu powstania itp.). Do akcji specjalnych możemy zaliczyć zatem wszelkie konkursy, loterie konsumenckie, akcje specjalne w social mediach, a także kampanie wykorzystujące influencer marketing.

Wydawać by się mogło, że tego typu aktywności są proste do organizacji, jednak wiele firm skupia się wyłącznie na kwestiach marketingowych, kompletnie ignorując aspekty prawne. W Veneo od wielu lat działamy na polu konkursów i loterii, współpracujemy z prawnikami specjalizującymi się w tym zakresie, dlatego możemy zapewnić, że wszelkim wymogom prawnym – od sporządzenia umów i regulaminów, po zgłoszenie loterii do odpowiednich urzędów – stanie się zadość.