gruszka2.png

Digitalowy Marketing Funcjonalny

Usługi

Akcje specjalne

Współczesny marketing daje nam mnóstwo możliwości w zakresie promocji Marki. Narzędzi gotowych do wykorzystania jest tak wiele, że mogą spowodować chaos decyzyjny i działanie na oślep. Dlatego też warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia ekspertów, którzy dobiorą te najlepsze, dopasowane do charakteru Marki i jej odbiorców. Oprócz stworzenia głównych wytycznych uwzględnią oni w planie również działania uzupełniające, takie jak akcje specjalne.

Co kryje się pod tym pojęciem? To wszystkie dodatkowe aktywności, które od czasu do czasu aktywizują klientów lub rozprzestrzeniają ważną informację o Marce (np. poszerzenie asortymentu, obchody jubileuszu powstania itp.). Do akcji specjalnych możemy zaliczyć zatem wszelkie konkursy, loterie konsumenckie, akcje specjalne w social mediach, a także kampanie wykorzystujące influencer marketing.

Wydawać by się mogło, że tego typu aktywności są proste do organizacji, jednak wiele firm skupia się wyłącznie na kwestiach marketingowych, kompletnie ignorując aspekty prawne. W Veneo od wielu lat działamy na polu konkursów i loterii, współpracujemy z prawnikami specjalizującymi się w tym zakresie, dlatego możemy zapewnić, że wszelkim wymogom prawnym – od sporządzenia umów i regulaminów, po zgłoszenie loterii do odpowiednich urzędów – stanie się zadość.