blog_small.png

Veneo najszybciej rosnącą agencją interaktywną w Polsce

Digital consulting
Veneo najszybciej rosnącą agencją interaktywną w Polsce

W opublikowanym wczoraj rankingu agencji interaktywnych Interaktywnie.com debiutujące w zestawieniu Veneo zajęło od razu miejsce w pierwszej dziesiątce. Zysk netto agencji rośnie w ujęciu procentowym najszybciej na rynku.

Ranking agencji Interaktywnie.com jest publikowany od 8 lat. Agencja Veneo została w nim sklasyfikowana po raz pierwszy i zajęła w zestawieniu 9 miejsce dzięki rosnącym o 20% przychodom ze sprzedaży, które w 2017 roku wyniosły 5,5 miliona złotych. Wszystkie agencje z pierwszej dziesiątki wykazały się przychodami powyżej 5 milionów złotych, a największym podmiotem z branży po raz kolejny zostało VML Poland. Veneo okazało się liderem pod względem procentowego wzrostu zysku netto na przestrzeni ostatniego roku.

20 największych agencji interaktywnych w Polsce wg. Interaktywnie.com

20 największych agencji interaktywnych w Polsce wg. Interaktywnie.com

Cieszymy się z obecności w elicie branży interaktywnej. Ten sukces to efekt konsekwentnie realizowanej strategii zakładającej kompleksową zintegrowaną obsługę digitalową marek celem wspierania rozwoju biznesu naszych klientów - mówi Beata Mordarska, prezes zarządu Veneo sp. z o.o. Rosnące przychody to wymierny dowód na rosnące zaufanie klientów do naszych kompetencji - dodaje.

Agencja Veneo specjalizuje się zarówno w kreacji jak i zakupach mediów digitalowych. W szczególności zajmuje się kreowaniem strategii marek, przeprowadzaniem zintegrowanych kampanii marketingowych, w tym łączących on-line z off-line’m, kampanii display, w tym Google AdWords, Fb Ads, działaniami performance - optymalizacją konwersji sklepów e-commerce, a także projektowaniem i realizacją serwisów WWW.