creative_small.png

Helimed – serwis WWW

Serwis internetowy, który przyjmie rolę kompleksowego centrum informacji dla pacjentów – takie wyzwanie postawiliśmy sobie, rozpoczynając współpracę z siecią placówek diagnostyki obrazowej Helimed.

Celem naszego klienta było odciążenie wewnętrznego działu obsługi, umożliwienie dokonania sprawnej rejestracji w wybranych placówkach z wyraźnym rozróżnieniem na badania finansowane przez NFZ oraz dostarczenie pacjentom kompleksowej wiedzy na temat oferowanych badań wraz z gotowymi do wydruku dokumentami (np. upoważnienie do odbioru wyników) i wskazówkami dotyczącymi właściwego przygotowania do konkretnych zabiegów, a na koniec – udostępnienie informacji o statusie wyników. 

W procesie projektowym uwzględniliśmy wszystkie cele i przenieśliśmy je na rozbudowaną, intuicyjną strukturę serwisu. Jej najważniejszym punktem jest wyszukiwarka, która – dzięki naszym rozwiązaniom z zakresu UX/UI design oraz IT – umożliwia szybki podgląd najważniejszych z punktu widzenia pacjenta informacji. Serwis www powstał w oparciu o ścieżkę pacjenta i możliwe scenariusze zdarzeń. Wszystko z myślą o tym, by wizyta na stronie przebiegała sprawnie, a zarejestrowany online pacjent miał pełne informacje na temat czekających go badań. 

W Veneo wierzymy, że dobrze zaprojektowana witryna internetowa dostarcza odpowiedzi na pytania odwiedzających i staje się najskuteczniejszym handlowcem, bądź – jak w przypadku Helimedu – kompleksowym centrum informacji czy nawet obsługi pacjenta. Co możemy zrobić dla rozwoju Twojego biznesu? 

Technologie internetowe Projektowanie UI/UX Audyty UX
1 1
1a 1a
2 2
3 3
4 4
5 5