W listopadzie 2010 roku jedna z największych prywatnych stacji telewizyjnych w Polsce – TVN Warszawa - uruchomiła nowy portal internetowy swojej stacji telewizyjnej pod adresem www.tvnwarszawa.pl . Kompleksowe wykonanie i wdrożenie portalu stacji telewizyjnej zostało powierzone naszej firmie.

Portal www.tvnwarszawa.pl koncentruje się na życiu Warszawy i województwa mazowieckiego. Internauci znajdą tu aktualności oraz informacje o wydarzeniach mających miejsce w stolicy i w regionie, mogą wsłuchać się w kulturalny rytm miasta (aktualności ze świata kultury: premiery teatralne, kinowe, wernisaże, wystawy muzealne), poznać bieżącą sytuację na ulicach (korki, utrudnienia w ruchu, remonty nawierzchni), sprawdzić aktualne ceny paliw czy pogodę (serwis meteo), a także skorzystać z sekcji lokalnych ogłoszeń. W informatorze miejskim zaś znajdą informacje o usługach czy chociażby opisy ciekawych miejsc. Widzowie TVN Warszawa znajdą w portalu również aktualny program telewizyjny stacji.

W portalu www.tvnwarszawa.pl będą również pojawiać się różne serwisy tematyczne - redaktorom portalu udostępniliśmy bowiem narzędzia do dynamicznego tworzenia działów i sekcji tematycznych w portalu by mogli reagować na bieżące wydarzenia w kraju i na świecie takie jak chociażby wybory parlamentarne, samorządowe i wiele innych.

Portal został wyposażony w mechanizmy społecznościowe i interaktywne. Warszawiacy mogą dyskutować na forum o dowolnych sprawach dotyczących ich miasta i regionu. Mogą brać udział w przeprowadzanych ankietach, sondach czy oddawać głos w rankingach.


Zalogowani użytkownicy mogą współtworzyć treści serwisu poprzez dodawanie newsów i innych materiałów na swoich profilach. Materiały te mogą być widoczne również dla użytkowników niezalogowanych. Najciekawsze materiały użytkowników redakcja portalu może wykorzystać na głównej witrynie z aktualnościami – to będzie zachęcać początkujących reporterów do aktywności na swoich profilach. Dzieki temu, że portal jest zintegrowany z Facebookiem, Ci którzy posiadają profil w Facebooku mogą dodawać swoje materiały bez konieczności odrębnego rejestrowania się w serwisie www.tvnwarszawa.pl .

Przy produkcji nowego portalu stacji TVN Warszawa zadbano o standardy Usability. Serwis podzielony został na bloki tematyczne uporządkowane w sposób przyjazny i przejrzysty dla użytkowników. Układ funkcjonalny serwisu sprzyja łatwemu wyszukiwaniu interesujących użytkownika treści oraz łatwej nawigacji. Szata graficzna portalu jest spójna z systemem identyfikacji wizualnej stacji TVN Warszawa.

Portal www.tvnwarszawa.pl jest oparty na naszym autorskim frameworku veoFrame, a zarząrządza nim veoC2MS(Veneo Content&Community Management System) – nasz autorski system do zarządzania treścią i komunikacją w portalach internetowych.