creative_small.png

Lobos Meble – serwis WWW i e-sklep

Witryna internetowa, która w sposób czytelny zaprezentuje bogatą ofertę firmy, będzie przy tym intuicyjna dla zróżnicowanych grup odbiorców, a dodatkowo wesprze wewnętrzny dział Client Service – oto wyzwanie, z którym zmierzyliśmy się, projektując nową stronę www dla Lobos Meble.

Nasz klient jest dystrybutorem mebli, a oprócz tego projektuje i wyposaża przestrzenie biurowe. My natomiast znamy wszystkie tajniki projektowania UX i UI – z tej współpracy musiał powstać naprawdę dobry projekt! 

Prace rozpoczęliśmy od researchu i analizy, które polegały na rozpoznaniu specyfiki działalności klienta i wyodrębnieniu głównych grup docelowych. W ramach warsztatów projektowych opracowaliśmy profile klientów, a następnie przeanalizowaliśmy ich potrzeby i zachowania, wykorzystując metodę Value Proposition Canvas. Takie podejście pozwoliło nam opracować strukturę nowej strony www tak, by prezentacja oferty Lobos w jak najbardziej czytelny dla klientów sposób wskazywała rozwiązanie ich problemów. Niezależnie od tego, kto odwiedzi witrynę meble.lobos.pl, w sposób intuicyjny zostanie przeprowadzony przez ofertę i odnajdzie dokładnie to, czego potrzebuje, a swoją podróż zakończy na możliwości skontaktowania się z najbliższym oddziałem za pomocą formularza kontaktowego lub… przejścia do przygotowanego przez nas sklepu internetowego

Aby katalog w klarowny i atrakcyjny sposób prezentował pełną ofertę naszego klienta, zaprojektowaliśmy go zgodnie z zasadami UI design. Izometryczny styl grafik, zastosowane komponenty, kolorystyka, buttony czy ilustracje tworzą spójną, a przede wszystkim funkcjonalną całość. Co więcej, każdy mebel z wirtualnego katalogu Lobos może trafić do opracowanego przez nas koszyka zapytań. Tam klient ma możliwość doprecyzowana swojego zapytania i przesłania go do wybranego przez siebie oddziału. 

Nasz klient działa na rynku od 1988 roku, dlatego może pochwalić się wieloma wspaniałymi realizacjami i doświadczeniem w projektowaniu przestrzeni biurowych. Te aspekty również uwzględniliśmy, projektując nową stronę. Można bowiem znaleźć na niej imponujące realizacje oraz porady związane z nowoczesnymi rozwiązaniami dla workflow.

Potrzebujesz profesjonalnego wirtualnego katalogu dla swojej firmy? Chcesz stworzyć stronę, która za pomocą designu i dedykowanych funkcjonalności oczaruje Twoich klientów? Zgłoś się do nas i razem twórzmy zmianę dla Twojego biznesu! 

1 1
3 3
4 4
5 5
6 6
7 7
8 8
10 10
11 11
13 13