Lista Projektów
nastepny
nastepny
Zwiń listę

BAYER – obsługa SoMe

Coraz więcej ludzi utrzymuje bliskie relacje ze swoimi zwierzakami domowymi. Bardzo często traktują swoich pupili jak członków rodziny, którym starają się zapewnić kochający dom i szczęście. Właśnie dlatego nikogo nie dziwi fakt, że profile poruszające zwierzęcą tematykę przyciągają wielkie grono odbiorców.  

 

Pies fajny jest oraz Spokojnie kotku to prowadzone przez nas, od 2016 roku, profile firmy Bayer na platformie Facebook. Na stronach poruszane są różne tematy związane z opieką, hodowlą, a także zdrowiem psów i kotów. Dzięki dużej ilości fanów (tj. ponad 343 tyś. Pies fajny jest oraz 155 tyś. Spokojnie Kotku) znajdują się obecnie w TOP 10 profili zwierzęcych w Polsce.

 

Współpracując z firmą Bayer stworzyliśmy ponad 1000 uroczych kreacji graficznych ze zwierzakami w roli głównej. Poprzez moderacje oraz ciągły kontakt z fanami psów oraz kotów, udało nam się osiągnąć wysoki poziom zaangażowania, a także zrozumieć jakich treści poszukują odbiorcy na naszych profilach.

 

Zarówno Psiarze, jak i Kociarze to dwie społeczności, które tak bardzo kochają swoje zwierzęta, że starają się robić wszystko, by ukochane czworonogi były szczęśliwe i zdrowie. Tworząc komunikację na profilach skupiamy się przede wszystkim na aspekcie emocjonalnym, by za pośrednictwem atrakcyjnego contentu wizualnego oraz ciekawych treści angażować fanów do wspólnego poruszania tematów związanych z domowymi futrzakami.

 

Wspomagając promocję produktów firmy Bayer (Foresto, Drontal, Advantix, Advantage) na profilach FB tworzymy urozmaicony content, posty angażujące, wydarzenia, konkursy online i offline oraz stosujemy różnorodne formaty promocyjne FB Ads.

Social media Copywriting Kreacje graficzne Akcje specjalne Konkursy internetowe Facebook Facebook Ads Zakup mediów Doradztwo organizacyjno‑procesowe Kampanie reklamowe Koncepcje kreatywne Technologie internetowe Strony www CMS
cz1 cz1
cz-2 cz-2
cz-3 cz-3
cz-4 cz-4
cz-5 cz-5

Spodobała Ci się ta realizacja? Zapytaj nas o możliwości dla Twojej marki