Kreacje graficzne

Jak Cię widzą, tak Cię piszą…

Wywołaj formą graficzną pożądany stan emocjonalny!

Czy wiesz, że...
... pierwsze wrażenie jest kształtowane w ciągu pierwszych 4-5 sekund pierwszego kontaktu?

Wizerunek graficzny wpływa na odbiór Marki. Kreacja graficzna jest istotna niemal we wszystkich działaniach marketingowych.
To właśnie design decyduje o pierwszym wrażeniu przekazu reklamowego. To on powinien wywołać pożądany przez Markę stan emocjonalny u odbiorcy.

Tworząc projekty graficzne szukamy niepowtarzalnych form i indywidualnych środków prezentacji, ale jednocześnie dbamy o czytelność i przejrzystość przekazu marketingowego.

Design i grafika ma niebagatelne znaczenie również w Internecie.

W znaczący sposób wpływa na powodzenie serwisu internetowego czy atrakcyjność aplikacji internetowej. Często to właśnie odbiór wizualny decyduje o tym, czy użytkownik natychmiast zamknie daną stronę internetową czy zechce spędzić na niej więcej czasu. Profesjonalna szata graficzna serwisu internetowego powinna być atrakcyjna wizualnie, ale w sposób nie odwracający uwagi od jego treści. Design stron www jest bowiem ściśle powiązany z WebUsability. Serwis musi więc być interesujący wizualnie, ale bez szkody dla funkcjonalności. Dlatego graficy współpracują ze specjalistami od User Experience oraz marketingu interaktywnego dbając nie tylko o kreatywny i oryginalny design, ale i funkcjonalność projektów. Czasem wystarcza tylko zmiana interfejsu graficznego w istniejących już rozwiązaniach internetowych by nabrały nowego wyrazu i nowoczesnego wyglądu.

W ramach usług design projektujemy i opracowujemy:

  • koncepty graficzne do kampanii marketingowych i komunikacji marketingowej 
  • formaty i kreacje graficzne dla celów Google AdWords, Facebooka Ads, 
  • layouty graficzne serwisów internetowych, aplikacji internetowych i Landing Page’s
  • systemy identyfikacji wizualnych (logotypy i pozostałe elementy) – corporate identity
  • materiały promocyjne i reklamowe 
  • pozostałe projekty graficzne