www.toczyto.onet.pl zostało przez nas kompleksowo wykonane i wdrożone dla największego portalu internetowego w Polsce – Onet.pl. Jest to aplikacja o charakterze rozrywkowym. Użytkownicy wybierają spośród dwóch propozycji gier, tworząc rankingi własnych preferencji. Grają, ale również mają możliwość aranżowania aplikacji, które udostępniane są innym Internautom.

Odwiedzający stronę mogą zarejestrować się w serwisie. Wtedy na ich kontach zapisywane są wyniki, ulubione gry, częstotliwość odwiedzania poszczególnych aplikacji oraz ewentualne komentarze. Jako że strona koresponduje z portalem społecznościowym Facebook, dla tych, którzy posiadają tam swój profil, umożliwiono zalogowanie bez konieczności wypełniania formularza rejestracyjnego.

Swoje konta posiadają również autorzy gier, wśród których można wyróżnić osoby z redakcji oraz zrzeszonych amatorów.


Profile dostarczają informacji o ilości aplikacji stworzonych przez danego użytkownika, liczbie ich wyświetleń, a także wskazują jak wiele osób zagrało w grę zaprojektowaną przez posiadacza konta autorskiego.

Strona umożliwia Internautom łatwe i sprawne poruszanie się w serwisie. Gry pogrupowane są w kategorie, wśród których wyróżniono m. in. muzykę, film, zagadki, pojedynki itp. Również wyszukiwarka umożliwia szybkie dotarcie do konkretnej gry bądź użytkownika, znalezienie aplikacji powiązanej z interesującym nas zagadnieniem. Rozwiązaniem funkcjonalnym jest także system tagów. Użytkownicy, przy wyborze gry, mogą skorzystać z podpowiedzi odwołujących się do konkretnego zagadnienia, a ukazujących się pod postacią haseł.

Zachęcamy do odwiedzenia strony!