Serwis dla firmy rekrutacyjnej Polski Personel wspomagający proces rekrutacji  - www.polskipersonel.pl

Firma rekrutacyjna Polski Personel ułatwia wejście na rynek pracy, a także zapewnia firmom znalezienie idealnych kandydatów w krótkim okresie czasu. Kandydaci pozyskiwani są nie tylko z Polski, ale także z Wielkiej Brytanii oraz Irlandii. Międzynarodowe doświadczenia Polaków wracających z tych krajów do Polski mogą stać się motorem innowacyjnym dla biznesu na polskim rynku.Polski Personel pozyskuje kandydatów na rynek polski, zarówno do pracy tymczasowej jak i stałej.


Serwis skierowany jest zarówno do poszukujących pracy jak i do pracodawców - umożliwia zarejestrowanie swojej kandydatury na wybrane stanowisko, a także rejestrację oferty pracy w danym sektorze.

Konsultanci Polskiego Personelu z utworzonej bazy kandydatów wybierają najbardziej adekwatne kandydatury na poszczególne stanowiska w takich sektorach jak: handel, finanse, księgowość, IT, zasoby ludzkie, wypoczynek, budownictwo, produkcja oraz zagranica. Serwis udostępnia także wyszukiwarkę ofert w tych sektorach. System vCMS umożliwia bieżąca aktualizację strony pod względem treści oraz ofert we wszystkich sektorach.