W maju 2010 roku został udostępniony nowy internetowy serwis społecznościowy łączący Polonię na całym świecie. Kompleksowe wykonanie i wdrożenie www.wszedziedobrze.onet.pl Grupa Onet.pl zleciła naszej firmie.

Serwis www.wszedziedobrze.onet.pl to miejsce dla osób przebywających oraz wybierających się za granicę  i także dopiero co planujących zagraniczne wojaże. Mogą tutaj dzielić się między sobą informacjami, poradami, spostrzeżeniami, wrażeniami i opiniami dotyczącymi różnych zagadnień związanych z pobytem za granicą. Osoby wybierające się za granicę w dowolne miejsce świata mogą zapytać o praktyczne porady i wskazówki przydatne podczas pobytu za granicą - w jaki najlepiej i najbezpieczniej dojechać do celu podróży, jak uniknąć ewentualnych nieprzyjemności w trakcie pobytu za granicą, gdzie znaleźć przydatne instytucje i adresy, gdzie spać, gdzie dobrze zjeść, co warto zwiedzić, gdzie się zabawić i inne przydatne porady. Alfabetyczny układ menu w zakładce danego państwa pozwala użytkownikom na szybkie odnalezienie pożądanej informacji – dotyczących chociażby środków komunikacji miejskiej, cen biletów lotniczych, autobusowych, metra czy najbliższych w danym rejonie ośrodków zdrowia. W serwisie użytkownicy mogą prowadzić dyskusje na forum, pisać blogi, dodawać zdjęcia, komentarze a także komunikować się z innymi za pomocą wiadomości prywatnych.

Funkcjonalność serwisu została przemyślana w taki sposób aby użytkownicy niezalogowani mogli czytać wpisy, dodawać własne wątki, czytać rozmowy (posty) oraz swobodnie przeglądać treści umieszczone przez innych internautów.


Natomiast osoby zalogowane mogą komentować wpisy wszystkich uczestników, tworzyć fora tematyczne, dodawać wpisy oraz prowadzić mini bloga i opisywać w nim swoje wrażenia, spostrzeżenia oraz wysyłać prywatne wiadomości do innych osób zarejestrowanych w serwisie. Zalogowany użytkownik może zamieścić zdjęcie w awatarze swojego konta, tworzyć galerię zdjęć na swoim nimi blogu oraz przeglądać treści i profile innych użytkowników serwisu. Serwis zachęca do założenia konta poprzez przyznawanie gwiazdek za różne aktywne działania użytkowników. Gwiazdki (pkt) można uzyskać między innymi za założenie konta, dodanie zdjęcia do awatara czy wpisy na mini blogu.

W serwisie www.wszedziedobrze.onet.pl zastosowana jest nasza autorska aplikacja pytań i odpowiedzi veoQ&A. Mechanizm veoQ&A umożliwia użytkownikom dynamiczne dodawanie postów oraz komentowanie wpisów innych użytkowników umożliwiając w ten sposób interaktywną wymianę informacji, komunikacji. Pozwala też oceniać i tworzyć rankingi najaktywniejszych użytkowników serwisu.

Serwis oparty jest o nasz autorski system zarządzania treścią i komunikacją w portalach internetowych veoC2MS (Veneo Content&Community Managemet System). Po wykonaniu wdrożyliśmy www.wszedziedobrze.onet.pl w środowisku teleinformatycznym Onet.pl.