Press room

Logistyka i magazynowanie BP Techem

Logistyka i magazynowanie BP Techem

Koncepcja, projekt i realizacja nowego serwisu - www.logistykazgierz.com.pl

BP Techem jest dystrybutorem europejskich i amerykańskich produktów m.in. z i dla branży przemysłowej, motoryzacyjnej i bhp. Produkty te reprezentują najnowszą myśl techniczną i najwyższą jakość. Firma od 1990 r. dostarcza je do takich polskich zakładów jak: PKN Orlen, Zakłady Chemiczne Police, FIAT Bielsko-Biała, huty, elektrownie i inne.

Od 2006 roku BP Techem posiada własny magazyn wysokiego składowania w Zgierzu koło Łodzi świadczący usługi logistyczne i magazynowe. Dla działu Logistyka Zgierz wykonaliśmy nowy serwis internetowy. Celem witryny jest prezentacja oferty firmy w zakresie usług logistyki i magazynowania.


Dla serwisu internetowego www.logistykazgierz.com.pl opracowaliśmy koncepcję funkcjonalną zgodnie z najnowszymi standardami WebUsability, kreację graficzną zgodną z Corporate Identity oraz wizerunkiem oferty produktowej firmy. Nowy serwis www został oparty o vCMS+ - autorski system agencji klasy enterprise, wdrożony już w kilkudziesięciu projektach internetowych w kraju i za granicą. Serwis został wykonany wg nowoczesnej metodologii Responsive Web Design, umożliwiającej jego automatyczne dostosowanie się do urządzeń mobilnych.

sprawdź nasz
newsletter