creative_small.png

Q3D Group

Q3D Group projektuje, buduje i dostarcza miejsca. My – poprzez marketingowe uporządkowanie, określenie pozycjonowania oraz opracowanie brandingu – projektujemy, budujemy i „dostarczamy” marki. By z precyzyjnie określoną tożsamością i DNA oraz spójnym wizerunkiem zdobywały rynek! 

Na początku naszej współpracy z Q3D podjęliśmy wyzwanie, jakim jest uchwycenie Brand Essence i stworzenie Brand Manuala. Rozpoczęliśmy od szczegółowej analizy grupy składającą się z firm: architektonicznej, budowlanej i deweloperskiej. Następnie opracowaliśmy strategię marki i jej komunikacji – dokument ten stanowić będzie drogowskaz do budowania jej założonego wizerunku i pozycjonowania.

Marka Q3D Group przeszła również rebranding, zyskując nowy system identyfikacji wizualnej. 

Po realizacji zadań strategiczno-kreatywnych Marka stała się gotowa, by w sposób spójny komunikować się, wizualizując swoje niematerialne cechy i świat z nią związany. My z kolei mogliśmy przystąpić do etapu egzekucji marketingowych założeń strategicznych, projektując, a później wdrażając 4 witryny www – dla całej grupy oraz poszczególnych spółek. 

Po raz kolejny okazało się, że spisana w postaci dokumentu strategia marki jest niezbędna, by osiągnąć komunikacyjną spójność i budować siłę marki!

2 2
3 3