creative_small.png

PORTA - 30 lat otwartości

Na swoje 30-lecie PORTA przygotowała dla klientów nową witrynę WWW prezentującą szeroko ofertę produktów oraz stwarzającą możliwość zestawienia wyglądu pomieszczenia z modelem i kolorem drzwi oraz okuć, za sprawą wygodnego konfiguratora. Użytkownik w ramach rozwiązania ma możliwość zachowania stworzonych przez siebie konfiguracji i ich późniejszego porównania, PORTA – możliwość zbierania leadów. W ramach wieloletniej, partnerskiej, współpracy z marką PORTA wykonaliśmy oraz wdrożyliśmy serwis https://www.porta.com.pl i świadczymy usługi z zakresu supportu technicznego. Dedykowany vCMS+3.0 został stworzony w oparciu o ideę headless, dostarcza dane do strony WWW za pomocą REST API. Zastosowana architektura stwarza szerokie możliwość rozwoju w przyszłości – vCMS+3.0 stanowi repozytorium treści zarówno dla obecnej strony internetowej PORTY, która może być rozwijana, jak i serwisów i aplikacji innych dostawców, bez konieczności wymiany CMS-a.

Kolekcja AZURA w luksusowej odsłonie

PORTA to nie tylko drzwi, to również wystrój wnętrz i nieprzeciętny design. W ramach tej idei oraz oferowanej przez firmę kolekcji premium – AZURA, powstał landing page o luksusowym charakterze, prezentujący nietuzinkowe detale drzwiowe i meblowe. O piękną ekspozycję i „ożywienie” projektu naszego klienta zadbaliśmy, stosując rozwiązania IT w postaci wyważonych efektów paralaksy. Połączenie wysublimowanej grafiki strony z płynnymi animacjami podkreśla luksusowy charakter kolekcji.

Możliwość wykonania i przeprowadzenia wdrożeń nowych serwisów internetowych PORTY to dla nas wyróżnienie i jednocześnie potwierdzenie, że klient docenia nas za #DobreProjekty. Nasze poprzednie realizacje dla tego klienta obejmowały wdrożenie Blogu Otwórz się na oraz landing page na potrzeby konkursu.

1 1
3 3
5 5