creative_small.png

BASF – działania dla sektora agro

BASF tworzy chemię. Największe konsorcjum chemiczne na świecie jest obecne na polskim rynku od końca XIX wieku. Przedsiębiorstwo przez miliony kojarzone jest z kasetami VHS, jednak jego wpływ sięga niemal każdej dziedziny naszego życia - od tworzyw sztucznych, poprzez produkty dla rolnictwa, na przemyśle spożywczym oraz kosmetycznym kończąc.

Prowadząc kampanie digitalowe docieramy z produktami BASF do polskich rolników. O ich jak największą skuteczność dbamy dobierając różnorodne narzędzia marketingowe oraz kanały komunikacyjne, wykorzystujące ekosystemy Google Ads i Facebook Ads, oraz towarzyszące im dedykowane landing pages. Dzięki ich zastosowaniu, marka BASF ma większą możliwość przedostania się do szerokiego grona potencjalnych klientów. A z użyciem tworzonych przez nas treści content marketingowych, w tym artykułów branżowych, ma większe możliwości współuczestniczenia w dialogu na temat kluczowej roli poprawiania jakości produktów rolnych w celu podnoszenia dobrobytu społeczeństwa.

BASF poprzez swoją działalność ma nadzieję sprawić, że przyszłość społeczeństwa będzie zrównoważona, rozumiejąc przez to bezpieczeństwo oraz zdrowie nas wszystkich. Poprzez mailing sezonowy, zwiększa się wiedza rolników nie tylko na temat produktów BASF, ale również ekologii oraz ochrony środowiska.

 

Strony www Technologie internetowe Kampanie reklamowe Kreacje graficzne Performance Marketing Kampanie Ads Google Ads Facebook Ads Zakup mediów Content marketing Copywriting
cz-1 cz-1
cz-2 cz-2