Pora na podsumowanie roku, czyli najlepsze kampanie marketingowe 2020 zrealizowane w Veneo

Pora na podsumowanie roku, czyli najlepsze kampanie marketingowe 2020 zrealizowane w Veneo

Content marketing SEO/SXO Social media Strony www Akcje specjalne Strategie komunikacyjne Strategie marketingowe

Rok 2020 dobiega końca. Nie był to łatwy czas, jednak jako agencja, dzięki elastyczności oraz umiejętności dostosowania się do sytuacji, możemy pochwalić się udanymi projektami! Przedstawiamy po 3 najciekawsze z poszczególnych dziedzin: content marketingu, social media, stron www, akcji specjalnych, kampanii adsowych oraz SEO/SXO.

 

Top 3 projekty SEO/SXO - Veneo 2020

 

1. Dawniej Bayer Animal Health, aktualnie Elanco Poland - mojzdrowyfutrzak.bayer.com

Serwis Mój Zdrowy Futrzak pozycjonujemy już od 2018 roku. Od tego czasu ruch organiczny wzrósł o prawie 2300%. W czerwcu 2020 roku serwis poddany został migracji. W jej wyniku zdrowyfutrzak.pl zmienił się w mojzdrowyfutrzak.bayer.com. Migracja została przeprowadzona przez klienta z uwzględnieniem wytycznych naszych specjalistów. Naszym tegorocznym sukcesem było osiągnięcie w krótkim czasie bardzo szybkiego wzrostu w wynikach wyszukiwania nowego serwisu. Najważniejszymi czynnikami sukcesu, prócz działań optymalizacyjnych on-site, były: odpowiednio przygotowany unikatowy content oraz działania off-site, czyli rozważny link building. Rok 2020 kończymy na bardzo wysokich pozycjach. Liczba fraz, które gwarantują nam 3 najlepsze pozycje w Google na obecną chwilę liczy ponad 200, natomiast w 10 pierwszych wynikach wyszukiwania serwis pojawia się na ponad 750 fraz!

Mój zdrowy futrzak. PozycjeTop 3

Mój zdrowy futrzak. Pozycje Top 10

 

 

2. 7R – 7rsa.pl

7R to firma specjalizująca się w dostarczaniu nowoczesnych powierzchni magazynowych, realizująca inwestycje dla klientów z całej Polski. Dzięki regularnym działaniom SEO uzyskujemy regularny wzrost liczby użytkowników – o ponad 57% większy niż o tej porze w zeszłym roku. Notujemy też coraz więcej fraz, na które wykonana przez nas strona 7rsa.pl uzyskuje topowe pozycje w Google. Naszym głównym celem jest śledzenie zdarzeń w serwisie związanych z interakcją użytkowników, rozumianą jako kliknięcie użytkownika w adres e-mail lub numer telefonu, które są widoczne na każdej ze stron projektów oraz inwestycji. Statystyki mówią, że o ile na początku naszej współpracy w kwietniu 2019 r. serwis uzyskał 33 tego typu interakcje, tak rok później w maju 2020 r. za naszą sprawą osiągnął rekordową ilość – 283 interakcje, czyli o prawie 758% więcej!

Cele dla serwisu 7r

 

 

3. Galeria Ram – e-commerce Aluramy.pl

Do grona naszych stałych klientów należy Galeria Ram wraz ze swoim e-commercem aluramy.pl. Dla sklepu internetowego oferującego ramy do obrazów i zdjęć, poprzez działania SEO w 2020 roku, zdobyliśmy w Google kilka direct answears (pozycji 0), czyli bezpośrednich odpowiedzi wraz z tekstem i zdjęciem na wpisane przez użytkownika w wyszukiwarkę frazy. Rok 2020 to również rok wzrostu organicznych odwiedzin aż o 46,90% w stosunku do roku 2019.

Aluramy - pozycja 0 w Google

 

Aluramy - pozycja 0 w Google c.d.

 

Potrzebujesz audytu lub współpracy z zakresu SEO/SXO? Skontaktuj się z nami >

Scroll