Pora na podsumowanie roku, czyli najlepsze kampanie marketingowe 2020 zrealizowane w Veneo

Pora na podsumowanie roku, czyli najlepsze kampanie marketingowe 2020 zrealizowane w Veneo

Content marketing SEO/SXO Social media Strony www Akcje specjalne Strategie komunikacyjne Strategie marketingowe

Rok 2020 dobiega końca. Nie był to łatwy czas, jednak jako agencja, dzięki elastyczności oraz umiejętności dostosowania się do sytuacji, możemy pochwalić się udanymi projektami! Przedstawiamy po 3 najciekawsze z poszczególnych dziedzin: content marketingu, social media, stron www, akcji specjalnych, kampanii adsowych oraz SEO/SXO.

 

Top 3 stron www - Veneo 2020

 

1. Lobos Meble

Firma Lobos Meble dostarcza kompleksowe usługi związane z wyposażeniem powierzchni biurowych. Tworząc witrynę internetową www.meble.lobos.pl mieliśmy za zadanie odpowiedzieć na potrzeby trzech grup odbiorców: klientów indywidualnych, architektów i decydentów korporacyjnych. Efekt? Strona WWW prezentująca bogatą ofertę produktów i usług, imponujących realizacji, zaprojektowana zgodnie z zasadami user interface i user experience. Odwiedź www.meble.lobos.pl, a przekonasz się jak intuicyjna jest oferta, jak łatwo znajdziesz to, co cię interesuje i jak szybko skontaktujesz się z najbliższym oddziałem lub… przejdziesz do stworzonego przez nas sklepu internetowego, gdzie na karcie produktu skorzystasz z wygodnego konfiguratora. Więcej na temat tego projektu.

 

 

 


2. Doppelherz – landing page’e z cyklu „Siła Życia”

W 2020 roku dla marki Doppelherz wykonaliśmy serię pięciu spójnych i linkujących między sobą landing page’ów. Ich celem było wykorzystanie poszczególnych „doppelherzowskich sił” do natywnej promocji odpowiadających im grup produktów: Siły Umysłu (produkty z magnezem oraz składnikami wspierającymi funkcjonowanie umysłu), Siły Piękna (suplementy z kolagenem, witaminami i wyciągami roślinnymi), Siły Witalności (suplementy wspierające siły witalne organizmu), Siły Ruchu (suplementy dla stawów) oraz ogólnej Siły Suplementów Żywności. Powstałe strony to efekt intensywnej pracy kilku działów naszej agencji. Bogaty content przybrał kształt: merytorycznych artykułów na wysokim poziomie przygotowanych pod pozycjonowanie, materiałów wideo, infografik, ankiet oraz kart produktowych. Strony internetowe dostosowane są do odbioru przez osoby słabowidzące.

Doppelherz - LP z serii Siła Życia

 

 

3. Megapolis – #MieszkajByŻyć we właściwych proporcjach

Promocja 2. etapu inwestycji krakowskiego Osiedla Ozon przypadła na okres początku pandemii. W związku z nową rzeczywistością w strategii komunikacji postawiliśmy na świadome życie wg własnych priorytetów i wartości. Ozon to osiedle zaplanowane do życia we właściwych proporcjach: to miejsce do życia, pracy (home office), a jednocześnie zapewniające intymność. Nikt Ci nie powie, jak masz żyć. Ty ustal priorytety i prowadź świadome życie wg własnych wartości! Stworzona dla Megapolis strona www pokazuje ideę życia we właściwych proporcjach, a połączenie dobrej koncepcji z nowymi możliwościami reklamy w Google (kampanie Discovery z funkcją formularza, kampanie wideo z funkcją formularza) zaprowadziły nas prosto do celu. Zrealizowaliśmy KPI, którym była odpowiednia ilość pozyskanych leadów oraz sprzedanych mieszkań.

Osiedle Ozon - Mieszkaj, by żyć


Potrzebujesz stworzyć serwis internetowy lub LP? Skontaktuj się z nami >
Przejdź do następnej strony, by poznać Top 3 Kampanii Google Ads i Facebook Ads 2020 r. >

Scroll