oferty pracy

PHP Developer

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i implementacja aplikacji webowych
  • Projektowanie baz danych
  • Rozwój i utrzymanie aplikacji

Dokładny zakres obowiązków różni się od umiejętności i wybranej ścieżki rozwoju pracownika (frontend/backend developer). Dokładamy staranności, aby pracownicy mieli możliwość rozwoju w wybranych przez siebie obszarach specjalizacji.

Wymagania:

Od kandydatów na stanowisko PHP Developer oczekujemy:

  • Umiejętności pisania czystego i czytelnego kodu
  • Bardzo dobrej znajomość PHP5 (OOP)
  • Bardzo dobrej znajomość MySQL
  • Dobrej znajomość JavaScript
  • Samodzielności i dobrej organizacji pracy
  • Zdolności analitycznego myślenia
  • Umiejętności pracy zespołowej
  • Przynajmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

Dodatkowymi atutami będą:

  • Znajomość Zend Framework/Laravel
  • Znajomość zagadnień związanych z wydajnością serwisów internetowych
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem serwisów internetowych
  • Znajomość zagadnień związanych z SEO
  • Znajomość UML
  • Znajomość GIT i/lub SVN

Oferujemy:

  • pracę w młodym, fajnym zespole w firmie z ustabilizowaną sytuacją na rynku i bogatym portfolio,
  • wyzwania - realizację ciekawych, bardzo zróżnicowanych projektów (od mniejszych aplikacji na FB, poprzez różnej wielkości strony internetowe, do dużych systemów).

Osoby kandydujące prosimy o przysyłanie swoich aplikacji (CV, list motywacyjny) na adres: praca@veneo.pl

Prosimy o załączenie oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 r.”

Jeśli nie znalazłeś interesującego Cię ogłoszenia, wyślij swoje CV i list motywacyjny na adres: praca@veneo.pl

Pomagamy markom wykorzystać Internet
i technologie internetowe na potrzeby ich biznesu

Skontaktuj się z nami:

+48 12 628 51 25

+48 12 421 46 12

kontakt@veneo.pl

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.