oferty pracy

Grafik / Webdesigner kreatywny

Obowiązki:

  • opracowywanie kreacji graficznych dla kampanii marketingowych
  • projektowanie grafiki dla projektów interaktywnych
  • projektwoanie grafiki serwisów i aplikacji internetowych
  • opracowywanie systemów identyfikacji wizualnych, w tym logotypów
  • tworzenie animacji interaktywnych

Wymagania:

  • kreatywność
  • poczucie estetyki
  • doświadczenie w pracy agencji interaktywnej lub jako freelancer poparte portfolio
  • wiedza z zakresu typografii, trendów w projektowaniu grafiki na potrzeby internetu
  • dobrej znajomości programów: Adobe Photoshop, Adobe Flash lub Adobe After Effects
  • dokładność i rzetelność

Oferujemy:

- pracę w innowacyjnej agencji z ustabilizowaną sytuacją na rynku i bogatym portfolio

- ciekawą i pełną wyzwań pracę - realizację bardzo zróżnicowanych projektów

- możliwość intensywnego rozwoju zawodowego

- stałe zatrudnienie

- atrakcyjne wynagrodzenie

Jeśli nie znalazłeś interesującego Cię ogłoszenia, wyślij swoje CV i list motywacyjny na adres: praca@veneo.pl

Pomagamy markom wykorzystać Internet
i technologie internetowe na potrzeby ich biznesu

Skontaktuj się z nami:

+48 12 628 51 25

+48 12 421 46 12

kontakt@veneo.pl

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.