oferty pracy

Frontend Developer

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie oraz integracja szablonów z aplikacjami internetowymi
  • Projektowanie i implementacja systemów webowych
  • Tworzenie aplikacji w języku JavaScript
  • Modernizacja i aktualizacja istniejących serwisów
  • Oraz inne… ;)

Dokładny zakres obowiązków różni się od umiejętności i wybranej ścieżki rozwoju pracownika (frontend/backend developer). Dokładamy staranności, aby pracownicy mieli możliwość rozwoju w wybranych przez siebie obszarach specjalizacji.

Wymagania:

Od kandydatów na stanowisko Frontend Developer oczekujemy:

  • Dobrej znajomości HTML5, oraz CSS3
  • Umiejętności programowania w języku JavaScript z wykorzystaniem bibliotek np. jQuery
  • Umiejętności tworzenia stron zoptymalizowanych dla urządzeń mobilnych
  • Znajomość zagadnień SEO w kontekście optymalizacji kodu HTML
  • Wyczucie estetyki
  • Doświadczenie poparte portfolio
  • Umiejętność pracy zespołowej

Dodatkowymi atutami będą:

  • Znajomość AngularJS
  • Znajomość PHP
  • Znajomość relacyjnych baz danych
  • Dokładność w odwzorowywaniu projektów graficznych
  • Znajomość Gulp.js/Grunt/Bower/SASS
  • Znajomość Facebook API

Oferujemy:

  • pracę w młodym, fajnym zespole w firmie z ustabilizowaną sytuacją na rynku i bogatym portfolio,
  • wyzwania - realizację ciekawych, bardzo zróżnicowanych projektów (od mniejszych aplikacji na FB, poprzez różnej wielkości strony internetowe, do dużych systemów).

Osoby kandydujące prosimy o przysyłanie swoich aplikacji (CV, list motywacyjny) na adres: praca@veneo.pl

Prosimy o załączenie oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 r.”

Jeśli nie znalazłeś interesującego Cię ogłoszenia, wyślij swoje CV i list motywacyjny na adres: praca@veneo.pl

Pomagamy markom wykorzystać Internet
i technologie internetowe na potrzeby ich biznesu

Skontaktuj się z nami:

+48 12 628 51 25

+48 12 421 46 12

kontakt@veneo.pl

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.