oferty pracy

Front-End Web Developer/Interface Programmer/Webmaster

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie oraz integracja szablonów z aplikacjami internetowymi
  • przygotowywanie aplikacji Javascript
  • modernizacja i aktualizacja istniejących serwisów

Wymagania:

  • XHTML, CSS, AJAX, Javascript (w tym znajomość frameworków jQuery lub Prototype) – w stopniu zaawansowanym
  • znajomość SEO w kontekście kodu html
  • znajomość zagadnień optymalizacji kodu html pod kątem szybkości ładowania się stron www
  • biegłe posługiwanie się programami graficznymi w zakresie optymalizacji grafiki dla stron www
  • wyczucie estetyki
  • doświadczenie poparte projektami – portfolio
  • umiejętność pracy w grupie

Mile widziane:

  • znajomość php/smarty
  • znajomość relacyjnych baz danych

Oferujemy:

  • pracę w młodym, fajnym zespole w firmie z ustabilizowaną sytuacją na rynku i bogatym portfolio,
  • wyzwania - realizację ciekawych, bardzo zróżnicowanych projektów (od mniejszych aplikacji na FB, poprzez różnej wielkości strony internetowe, do dużych systemów).

Osoby kandydujące prosimy o przysyłanie swoich aplikacji (CV, list motywacyjny) na adres: praca@veneo.pl

Prosimy o załączenie oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 r.”

Jeśli nie znalazłeś interesującego Cię ogłoszenia, wyślij swoje CV i list motywacyjny na adres: praca@veneo.pl

Pomagamy markom wykorzystać Internet
i technologie internetowe na potrzeby ich biznesu

Skontaktuj się z nami:

+48 12 628 51 25

+48 12 421 46 12

kontakt@veneo.pl

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.