oferty pracy

Creative & PR Specialist

Misja:

  • twórcze opracowywanie strategii marketingowych
  • kreowanie, planowanie i inicjowanie koncepcji artystycznych projektów agencji
  • odpowiedzialność za poziom kreatywny i artystyczny prowadzonych projektów
  • nadawanie wizerunku artystycznego projektom marketingowym agencji

Wymagania i kompetencje:

  • wykształcenie wyższe (preferowane: dziennikarstwo, PR, marketing)
  • min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale PR firmy lub w agencji PR
  • skuteczność w realizacji celów doświadczenie w tworzeniu i realizacji strategii public relations,
  • praktyczna znajomość obszaru PR, e-PR i social media
  • lekkie pióro, umiejętność tworzenia materiałów prasowych, realizacji działań media relations oraz komunikacji w mediach społecznościowych
  • kreatywność, twórcze myślenie i duże zaangażowanie
  • zdolności komunikacyjne i łatwość nawiązywania kontaktów
  • wysokie zdolności organizacyjne, samodzielność w działaniu
  • umiejętność pracy nad kilkoma projektami jednocześnie
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dobra znajomość obsługi pakietu Office

Wymagania osobowościowe:

  • bardzo wysoka zdolność inspirowania współpracowników
  • kreatywność i dynamizm w działaniu
  • pasja i wytrwałość w dążeniu do celu
  • doskonałe zdolności organizacyjne
  • inicjatywa
  • naturalne zdolności przywódcze
  • komunikatywność
  • doskonała organizacja pracy własnej i zespołu

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i realizacja strategii PR dla klientów agencji
  • redagowanie informacji prasowych i tekstów
  • utrzymywanie efektywnych relacji z mediami
  • prowadzenie komunikacji marek w kanałach social media
  • monitorowanie efektywności działań PR
  • przygotowywanie raportów i prezentacji
  • wspieranie bieżących zadań agencji
Oferujemy:
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę, na samodzielnym stanowisku
  • możliwość realizacji własnych pomysłów przyczyniających się do rozwoju firmy
  • duże możliwości rozwoju zawodowego
  • wpływ na dobór zespołu kreatywnego
  • atrakcyjny system wynagrodzeń (solidna podstawa oraz dodatkowe wynagrodzenie powiązane z wynikami)

Osoby kandydujące prosimy o przysyłanie swoich aplikacji (CV, list motywacyjny) na adres: praca@veneo.pl

Prosimy o załączenie oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 r.”

Jeśli nie znalazłeś interesującego Cię ogłoszenia, wyślij swoje CV i list motywacyjny na adres: praca@veneo.pl

Pomagamy markom wykorzystać Internet
i technologie internetowe na potrzeby ich biznesu

Skontaktuj się z nami:

+48 12 628 51 25

+48 12 421 46 12

kontakt@veneo.pl

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.